رفع مشکل کلید دیباگ برای برنامه های بازار

رفع مشکل کلید دیباگ برای برنامه های بازار

 

حتما شما هم به تازگی خواستید برنامه جدیدتون رو در کافه بازار آپلود کنید ولی با پیغام “بسته نباید با کلید دیباگ امضا (Sign) شده باشد” مواجه شدید و موندید چیکار کنید!

خب ما امروز راه حل کردن این مشکل رو فهمیدیم!

در ادامه با ما باشید تا بتونیم این مشکل رو حل کنیم و شما با خیال راحت برنامه هاتونو در بازار منتشر کنید!

هر فایل apk یک امضای الکترونیکی داره که مختص توسعه دهنده اون هست این امضای الکترونیکی رو فقط باید توسعه دهنده در اختیار داشته باشه

بازار به تازگی یه ویژگی به پنل توسعه دهنده اضافه کرده که دیگه توسعه دهنده نمی تونه با کلید دیباگ یا امضای الکترونیکی دیباگ ، برنامه رو توی بازار آپلود کنه

این ویژگی مختص بازار نیست و مارکت گوگل پلی هم از ابتدای این ویژگی رو داشت .

این امضای الکترونیکی همونطور که از اسمش پیداست برای دیباگ کردن برنامه هست و برای این که کاربر هر دفعه برای کامپایل برنامه مجبور نباشه پسورد امضای الکترونیکی رو وارد کنه .

بیسیک هنگام کامپایل به صورت پیش فرض apk رو با debug key امضا میکنه که این امضا یک امضای عمومی هست و همه اون رو در اختیار دارن و مختض برنامه شما فقط نیست.

در این برنامه ما آموزش خواهیم داد که چطوری برنامه هایی رو که بازار با اونا مشکل کلید دیباگ رو داره حل کنیم و به راحتی برنامه خودمون رو توی بازار منتشر کنیم. 
مثل : کتابساز هوشمند و برنامه ساز همراه و خیلی برنامه های دیگه

 

برای خرید میتونید به سایت تب فایل مراجعه بکنید و تخفیف هم بگیرید

 

 این برنامه توسط خود بنده طراحی شده است و بنده صاحب امتیازش هستم و اجازه هیچ گونه دخل و تصرف در این برنامه را به هیچ کسی نمیدهم و شرعا حرام و قانونا مجازات کیفری دارد مگر اینکه اجازه بگیرد.

۰۹۳۹۴۸۱۲۲۷۷

«جهت دانلود فایل، اینجا را کلیک نمایید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 60 = 69