دانلود فرم خام (قالب) گزارش ماهانه پروژه عمرانی

دانلود فرم خام (قالب) گزارش ماهانه پروژه عمرانی

تهیه گزارش های  روزانه، هفتگی، ماهانه و ارائه آن به دستگاه نظارت و کارفرما  از وظایف دفتر فنی پیمانکاران پروژه های دولتی و غیردولتی بوده که نقش بسزایی پس از اتمام پروژه و یا در مراحل بعدی کار دارد. نکته مهم در تهیه و تکمیل یک گزارش ماهانه شرح و ارائه تمامی اطلاعات مهم مربوطه به روند اجرایی پروژه (از قبیل مشخصات عمومی پروژه ، شرح عملیات اجرایی یک پروژه در طول ماه و به تفیک هفته، تعداد پرسنل، اکیپ های فعال، ماشین آلات ، وضعیت جوی در طول یک ماه ، مکاتبات انجام شده بین پیمانکار، کارفرما و دستگاه نظارت و بالعکس، وضعیت پیشرفت پروژه طبق برنامه زمانبندی مصوب و …) می باشد.

وجود نمونه فایل و الگویی مناسب برای  ارائه مطالب اشاره شده همواره موضوعی مهم و حائز اهمیتی بوده و هست. این بار با تهیه و تکمیل یک نمونه قالب و الگوی کامل از این گزارش مهم و کاربردی در خدمتتان هستیم . لازم به ذکر است فایل مذکور یکی از کامل ترین فرم های آماده کارگاهی در قالب اکسل بوده که هر بخش آن دارای یک شیت (sheet) بوده و در صورت عدم نیاز شما به آن بخش، قابل حذف می باشد. (برای مطالعه آموزش تدوین گزارش ماهانه اینجا را کلیک کنید)

نمونه تصاویری از شیت های موجود در فایل اکسل گزارش آماده شده:

عکس ۱: نمودار پیشرفت فیزیکی را که بصورت کاملاً گرافیکی و زیبا تهیه شده است را نشان می دهد(نمودار بصورت کاملا خودکار طراحی شده و شما کافیست اعداد حاصل از پیشرفت فیزیکی واقعی و برنامه ریزی شده  هر ماه را در آن وارد نمایید تا نمودار ستونی و منحنی پیشرفت پروژه بصورت کامل ترسیم شود.

 

 عکس ۲: شیت مربوط به جدول آمار ماشین آلات مورد استفاده در کارگاه که کاملا زیبا و گرافیکی طراحی شده است.

  • تعداد شیت های موجود در گزارش: ۱۶ شیت با عناوین مختلف مورد نیاز جهت تهیه کامل یک گزارش ماهانه

 

توصیه سایت: این فرم طی سال ها تجربه و با مشورت جمعی از سرپرستان دفتر فنی پروژه های مختلف و مهندسین باتجربه در این حوزه تهیه و تنظیم گردیده و شما را از استفاده سایر قالب های گزارش ماهانه بی نیاز خواهد نمود،اگر کارشناس کنترل پروژه، سرپرست دفتر فنی و یا پیمانکار هستید و قصد تهیه و ارائه فرمت کاملی از فرم گزارش ماهانه (به صورت زیبا و گرافیکی) را به کارفرما و یا دستگاه نظارت خود را دارید، پس در تهیه و خرید این محصول هیچگونه شک یا تردیدی نداشته باشید.

 

برای دریافت تخفیف و تهیه نسخه آپدیت شده اینجا را کلیک کنید

«جهت دانلود فایل، اینجا را کلیک نمایید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + = 7