گزارش کاربینی ثبت و اسناد رشته حقوق

گزارش کاربینی ثبت و اسناد رشته حقوق

  • مقدمه

کاربینی مقوله‌اي است كه در جهت پختگي و تجربه آموزي شخص مفيد است . کاربینی همچنين كه از خود لغت برمي‌آيد، به معناي دیدن كار و حرفه مي‌باشد. بسياري از كساني كه واحد کاربینی را اخذ مي‌كنند به آن به عنوان يك واحد خيلي ساده مي‌نگرند درحالي كه افرادي هم هستند كه قبول شدن در اين واحد درسي را نه به خاطر نمره بلكه به خاطر دیدن و تجربه كردن اهميت بيشتري قائل هستند و به همين خاطر و براي بالا بردن استعدادها و توانايي‌ها در مكانهاي مختلف حضور مي‌يابند و با اشتياق و علاقه مضاعف به مشاهده روال های کاری و کسب تجربه مشغول مي‌شوند .

افراد مي‌توانند در مدت کاربینی ( هر چند كوتاه )……….

۲-  سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

ثبت املاک سابقه ای طولانی دارد و قدیمی ترین سندی که در این مورد از حفاری های تــــلو بدست آمـــده است . مربوط به شهر دودونگی که در کشور کلده است . این ســــند نقشه شــــهردو دونگی را در حـــــدود چهار هزار سال قبل از میلاد نشان میدهد که اراضی آن به قطعات ذوزنقه ، مربع و مثلث تقسیم شده است .داریوش گفت تا جمهوری های یونانی را در آسیای صغیر ممیزی واراضی مزروعی را بـــــــا قید مساحت و اضلاع در دفاتر دولتی ثبت نمایند .در روم قدیم هم پادشاه وقت دستور داد تمام اراضی مزروعی و متعلقات آنها و حقوق ارتفاقی آنها دراملاک مجاور در دفتر مخصوصی ثبت شود و هر چهار سال یک مرتبه درآن دفتر………….

.

.

اهداف و وظایف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

سازمان ثبت اسناد واملاک کشور به­ عنوان یکی از قدیمی­ترین و گسترده­ترین دستگاه­های حاکمیتی، مأموریت تثبیت و حمایت از حقوق

.

چارت سازمانی

این فایل به صورت word (قابل ویرایش) و در ۱۸ صفحه می باشد

«جهت دانلود فایل، اینجا را کلیک نمایید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

41 − 33 =